Jump to content

vratiti novac zdravstvu, ili se suditi??


vitaa

Preporučene objave

Dobar dan svima, nova sam na ovom forumu, ali iman jedan slučaj za koji ne znam kako postupiti. stalno sam zaposlena ali u firmi u kojoj ljeti radimo 8h dnevno (puno radno vrijeme) a zimi 5h dnevno (nepuno radno vrijeme). tako sam ja predprošlu sezonu (od 01.06.2011. do 01.10.2011.) radila na 8h i znači 01.10.2011. prešla na 5h, i zatim sam zatrudnila i od 14.12.2011. otvorene su mi komplikacije u trudnoći i otišla sam na bolovanje, i tada sam javnom zdrastvu predala sve potrebne dokumente i plaće zadnjih 6 mjeseci, (plaće od 6, 7,8,9,10 i 11 mjeseca)kako bi oni napravili potreban obračun, i rodila sam 01.08.2012. znači cijelo bolovanje i prvih 6 mjeseci djeteta dobivala sam istu plaću oko 4000kn. sada u prvom mjesecu popunila sam onaj zahtjev za ostatak porodiljnog za još 6 mjeseci, i danas me nazovu sa zdravstva da su mi cijelo vrijeme uplaćivali pogrešan iznos, tj da su uplaćivali veći iznos i da bi trebala ja sada njima vratit sve što su njihovom greškom oni više uplatili. svota koju trebam vratit je 20 000kn. pa molim lijepo za koji savjet, da li je možda neko imao takav slučaj. zanima me da li da pristanem odmah vratiti ili ima smisla otići sudskim postupkom, da li postoji koja šansa da to ne trebam vratit?? unaprijed se zahvaljujem na odgovorima!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija