Jump to content

roditeljski


pgmg

Preporučene objave

molim za pomoć,

muž je drugih šest mjeseci na rodiljnom od 30.11.2012.,firma mu je u međuvremenu otišla u stečaj,s 04.02.2013.mu teče otkazni rok od mjesec dana,prvo pitanje:da li ga ja kao supruga mogu prijaviti za rad u kućanstvu na tjedan dana da bi mu se produžio rodiljni tj. da li je to protuzakonito?drugo pitanje:rečeno nam je u hzzo da on nemože iskoristiti ostatak rodiljnog i dobivati naknadu kao nezaposlena "majka" jer sam ja kao majka bila u radnom odnosu kada sam išla na porodiljni?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo prvo je toliko prozirno da Vam to ne bi prošlo ali nigdje, probajte zamisliti referenta koji provjerava njegov status i vidi ovako nešto, pa ajmo tu suludu ideju s kućnim pomoćnicama staviti staviti ad acta.

 

Što se drugog dijela tiče, to je na Vašu žalost tako s obzirom na to da prilikom korištenja ove vrste prava oba roditelja moraju biti u istom radnopravnom statusu, tako da eto........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija