Jump to content

moratorij za vrijeme zadnjih 6 mjeseci porodilnoga


capone

Preporučene objave

Budući sa sam na porodilnome i još ovih zadnjih 6mjeseci,nenormalno su mi smanjena primanja i korisnik sam nenamjenskoga kredita u pbz banci-otišla sam na danas sa suprugom na banku pitati postoji li mogućnost počeka-moratorija,kako god to zvali ili bar da mi se smanji rata dok se ne vratim na posao -dobila sam odbijenicu.Obrazloženje-ne vide problem jer sam uredan platiša,vidi se da sam za vrijeme komplikacija i prvih 6mjeseci uredno plačala iako su mi primanja bila smanjena pa da nastavim i dalje,ako upadnem u probleme ponuditi će mi reprogram kredita(ubrojiti minus na tekućem,kreditne kartice,kredit...)tko zna kolika će mi tada biti rata.Pa sam zvala nakon toga neke brojeve po Splitu i rekli su da ih nitko nije pitao za moratorij u zadnjih godinu-dvije?Rata mi je sada 2400kn.Molim savjete,što mogu napraviti,očekivati koje korake od banke?Kome se mogu pismeno obratiti osim osobnim bankarima?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jeli moratorij reguliran zakonom ili unutarnjom politikom banke?Osobna bankarica je usmeno rekla prilikom sklapanja ugovora o mogućnosti moratorija za vrijeme porodilnoga-ja tražim za zadnjih 6 mjeseci kada će mi rata uzeti cijelu naknadu,ali to naravno u ugovoru nije navedeno.Mnogi korisnici kredita u ostalim bankama npr.splitskoj,rba...dobili su bez problema moratorij i čak za kupnju automobila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija