Jump to content

Naplaćen nepostojeći prekršajni nalog


doktorigor

Preporučene objave

Pozdrav svima!

 

Napravio sam prije par mjeseci prometni prekršaj i na licu mjesta sam dobio nalog

511-11-06-4/12-OPN-907/13.

Danas mi je sa računa skinuta lova prema nalogu

511-11-07-OPN-99-907/13

 

Je li to isti nalog, tj. je li mi naplaćena ova kazna za koju znam da sam dobio prije par mjeseci? Ne razumijem se u te brojeve, ali vidim da su različiti pa ne znam je li to isti nalog. Ako je, ok. No ako nije, onda ne znam što su mi naplatili. Molio bih da mi pojasnite. Ne znam kako idu procedure oko prekršaja, no poštom nisam dobio nikakvu obavijest, poziv na sud ili ovrhu, samo mi je novac odjednom nestao s računa. Jesam li trebao dobiti neku opomenu, obavijest, bilo što prije nego što su mi skinuli s računa?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je ta lova.Brojevi ne mogu bit jednaki jer je jesan za PN a drugi za ovrhu ali je broj PN-a 907/13 a ostalo su interni brojevi.A valjda i količina novca odgovara.Ukoliko se kazna po PN-u ne plati u roku 8 dana ili se izjavi prigovor nalog postaje pravomoćan i može se naplatit ovrhom bez ikakvih opomena i ostalog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija