Jump to content

Prava Ovrha ili samo -obavijest ?


anairena

Preporučene objave

Danas sam dobila ( naslovljeno na : obitelj T. ( a tiče se mog pok.tate, na koga se još vode režije ) pismo, (izdvajam bitan tekst) obavijest, od odvjetnika Vodoopskrbe, koji obavještava, da se kod JB ..., vodi ovršni postupak (prvi glas- nema predhodne ikakve obavijesti) pod brojem Ovrv ... koji iznosi 2.200,00 kn (uz napomenu da je to svota bez kamata).

Dalje u tekstu dopisa piše da se " mogu javiti u odvjet.ured, u slučaju potrebe za specifikacijom duga, te radi dogovora otplate.Preporučuje se podmirivanje , u protivnom će nastati novi troškoviu daljnjoj provedbi ovršnog postupka."

...........

Ja već imam jednu drugu ovrhu koja teče, ali je pisani tekst drugačije izgledao, pa me ovaj dopis-"obavijest" zbunio.

Pitanje je sljedeće: Da li je to uobičajeni tekst važeće ovrhe ili ?

Da li to je, ili nije, prava ovrha ?

Molim, savjet. Kako da postupim ? .....

( jer platiti ne mogu,od mirovine, više ne mogu kemijati). Stvarno mi je teško. Znam da samo kupujem vrijeme, a moram.

Tata je umro, kasnije sam ga ja naslijedila, ali nisam promijenila njegove podatke na čije ime se još vode režije.Ako se javim na dogovor, znam da će ovrhu prebaciti na moj račun, a ja to ne mogu plaćati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija