Jump to content

Kad odvjetnik zašuti


jhorvath

Preporučene objave

Imam specifičan slučaj,odnosno- familijarni,reklo bi se,jer odvjetnica koja je iščeprkala neki slučaj vezan uz zemlju koju je grad uzeo mom pradjedu,a nije mu isplatio- je zapravo moja sestrična.Sve je( kako kaže) ispitala,nema nekih prepreka i trebali bismo- zajedno s njom,jer je pored nase zemlje i zemlja njezinog djeda ,dobiti dosta novaca.Dali smo joj punomoc prije dvije godine.U pocetku je samo jednom to spomenula,a zatim zašutjela,a kad je pitamo nesto vezano za to- jednostavno se naduri i nista konkretno ne zeli reci.Vidim da tu nisu cista posla,nista joj ne vjerujem,i zanima me gdje mogu provjeriti taj svoj slučaj.Od kuda da krenem....Da li na opcinu,gruntovno,gdje?? Nismo vise u dobrim odnosima i ona nas o nicemu ne zeli obavijestiti,a preuzela je sve na sebe,a ne bi me cudilo ni da su joj vec i novci sjeli.Kome se obratiti u ovakvom slucaju?? A da to nije ona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija