Jump to content

kome dijete?


anonimno

Preporučene objave

molim vas savjet. ne zivim sa suprugom vec 2 mj. imamo dijete od 1,5 god. zaceto umjetnom oplodnjom. nedavno sam podnijela zahtjev za rastavu braka zbog nezainteresiranosti supruga za ovozemaljske aktivnosti. takodjer zbog hormona koje sam pila prije i poslije zaceca, te zbog obiteljske situacije pijem antidepresive i helex za smirenje. bojim se da bi mi zbog dijagnoze (blaga depresija) suprug mogao oduzeti dijete. da li su moje sumnje osnovane? posto sam ga jedanput prijavila policiji zbog agresije (dobila sam samar), on reagira tako da na sudu zeli dokazati da sam ja luda i da imam ljubavnika. imam jako dobrog prijatelja, koji je takodjer rastavljen i s kojim komuniciram, prvenstveno zbog situacije u kojoj se nalazim. muz mi istog zeli podvaliti kao ljubavnika i kaze da ce ga zvati na sud. moze li ovo dvoje: moja dijagnoza i navodni ljubavnik utjecati na to da ne dobijem dijete. napominjem da radim, dobra primanja i da sam radno sposobna cijelo vrijeme. sto da radim? molim hitan odgovor. suprug takodjer radi. hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija