Jump to content

Je li prekasno??


Mladost_ludost

Preporučene objave

Imala sam sud u 2.mjesecu ove godine protiv svekra i svekrve koji su me fizički napali pred očima mojih roditelja i djeteta od 8 mj. i pokušali ga zadržati,a mene izbaciti iz kuće i to sve je završilo kao prijava nasilja u obitelji.Sutkinja u Zaprešiću je,očito podmazana s njihove strane,donijela presudu da sam ja bila nezadovoljna bračnim životom pa sam kao nešto ovakvo i potencirala,a oni su ispali bubice.Nisu dobili nikakvu presudu jer je rekla da se priče ne popudaraju pa ne može utvrditi što je točno bilo.Taj tren se nisam žalila na presudu jer sam imala dosta problema s njima i samo sam željela da se sve to što prije riješi,nadala sam se da ću se možda pomiriti sa suprugom pa nisam htjela potencirati nevolje dalje.Od onda nisam s njima kontaktirala.Moj trenutni problem je u tome što me suprug psihički zlostavlja preko mobitela,njegovo ponašanje je sve gore,od prvog dana mi financijski ne potpomaže,ali Bože moj,ne treba meni njegov novac nego njegovom djetetu,sad je ostao bez posla,ne dolazi vidjeti dijete jer ne pristaje na nikakav dogovor,a logično je da se on prilagodi djetetu,a ne obrnuto,a kad ga dođe vidjet dere se na mene i čudi se zašto mu mali ne želi prići,navaljuje da bi ga uzeo na vikend,a u ovih 8 mjeseci nije bio s njim ni 2 puna sata.Znam da ima veze po Zaprešiću i sad me sve više strah kako će pošteno naš razvod i skrbništvo završiti pa me zanima vaš savjet što da napravim sa svim tim skupa,dal da ga prijavim za psihičko maltretiranje,dal da i ovu presudu nekom pokažem,ima li šanse da razvod prebacim u Zagreb??!! Hvala unaprijed!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija