Jump to content

dječja igraonica, radionica, rođendaonica, seminari...


Drow Ranger

Preporučene objave

Poštovani,

Bila sam kod Hitro.hr jer planiram otvorit igraonicu, rođendaonicu, radionicu za djecu (0-10 godina) i roditelje. Otvorila bi jednostavni d.O.o. poslali me da se obratim Ministarstvu znanosti, obrazovanja i sporta di sam dobila odgovor/sjernice : osnivanje vrtića, uputi programi verifikacije. sto po meni nema veze sa otvaranjem igraonice di su roditelji male djece prisutna.

Ukratko moj plan:

- Od 8:00 do 11:00 babytime( 0-3 godine) uz pratnju odrsle osobe

- Od 11:00 do 17:00 igraonica (3-6 godina) uz pratnju odrasle osobe

- Od 11:00 do 17:00 dnevni boravak (3-6 godina) 2 sata s pratnjom odrasle osobe

- Od 18:00 do 19:00 radionice ( likovne, dramske, muzičke, plesne, informatika, robotika...) sa i bez pratnje odrasle osobe

- Od 19:00 do 20:00 seminari za roditelje ( jednom tjednom)

- Vikendom rođendani po dva sata sa pratnjom barem jedne odrasle osobe

 

Želim poticati otvoreno i zabavno okruženje za svako dijete, gdje će mališani uživati sa igranjem s drugom djecom dok roditelji mogu u miru ispijati besplatni čaj ili prelistat dobru knjigu. Sigurnost naših najmanjih gostiju je najbitnija zato bi prostor bio uređenjem i igračkama prilagođen njima.

 

mail:

"Na Vaša promišljanja o poslovanju „jedinstvenog d.O.o.-a“ koja nisu u skladu s propisima kojima se uređuje predškolska djelatnost i nisu programski usmjerena ne možemo davati nikakve odgovore budući to nije u nadležnosti ovoga ministarstva. "

a koliko ja vidim ima nekoliko igraonica koja su j.d.O.o.

molim pomoć dali imate mozda neke druge informacije i kome se mogu obratit

 

 

odlucila sam se za j.d.O.o jer se planiram prijavit za mikro natjecaj u hamagu a kako situacija stoji mozda bi bilo bolje otvorit udrugu pa pocet radit ili jos bolje odselit iz hr, jer sta god zelis pocet radit svi te koce i ne zele pomoc :(

 

 

 

Unaprije hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija