Jump to content
wayne

Help

Preporučene objave

Pozdrav,

Student san druge godine Brodostrojarstva na Pomorskom fakultetu .Donosen je novi zakon o izmjeni studijskog programa, a on glasi da ukoliko ne položimo sve predmete sa prve godine nemožemo upisat trecu godinu nego ponovo predmete sa prve i druge godine , i razliku predmeta koje cu dobio po ovom novom zakonu izmjene programa.Da paradoks bude veci morat cu platit ponovo 8.000 kn , znaci placan 2 godinu dva puta po 8.000kn po ovome.Ima dosta studenata sta nemaju za platit ovih 8.000kn , sta cu praktički na pola puta studiranja , manje vise 60-70% studenata vuce neke predmete iz prve godine , da li je moguce da to prode, nekim ce studentima unistit dvi godine zivota sta su uložiili sebe, novac i trud.Kada sam upisavao fakultet upisao sam po starom programu , nisu niti nazanacili niti rekli da ce uvest novi program, sad je dosao taj novi program .Sta mislite oce li im to proci ?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

redovna sam studentica 2. godine upravnog studija u splitu (upisala sam sve predmete s treće godine osim rada i prakse)...trebala bi prijeći na izvanredno studiranje zbog osobnih razloga pa me zanima da li ja ovu sada godinu šta studiram plaćam ili samo iduću kad budem upisivala u 10.mj...što od papirologije treba za prebacivanje?? hitno mi je...hvala :)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad