Jump to content

Molim Vase cijenjene odgovore


hrvatica

Preporučene objave

Postovani, na sudu sam za podjelu bracne stecevine.. proces traje vec vise od 5 godina..radi se o stanu koji je kupljen zajednickim novcima stecenim u braku..medjutim , nismo znali da taj sprat zgrade je bespravna gradnja.Ja se nadam da ce doci dan kad ce se moci i uredno uknjiziti jer je zgrada useljena vec 7 godina. i on sve ovo vrijeme zivi u tom stanu sa drugom suprugom. Opcinski sud je donio presudu kojom dodjeljuje stan svakome od nas po 1/2 sto je ispravno. Medjutim on ulaze zalbu na zupanijski sud i smatra da njemu treba da pripadne veci dio stana, toboze on je vise zaradjivao,i upravo ovih dana treba da dodje do presude.Moj odvjetnik mi kaze da je odvjetnik tuzenog najavio da ce uloziti reviziju na odluku zupanijskog suda bez obzira kakva da bude, pa me zanima ako moze neko da mi odgovori 1. da li je to moguce ulaganje revizije na zupanijsku odluku jer je stvar cista kao suza a on hoce samo na vremenu da dobije 2. kada dodje konacna presuda, da li ja mogu da trazim da mi plati sve ovo vrijeme sto on koristi i moj dio stana ??, 3. da li neko moze da mi kaze koliko taj proces revizije traje ukoliko dodje do toga...hvala svima unaprijed za odgovore...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija