Jump to content

Molim bilo kakvu pomoć... Autokredit-muljaža


Hrga

Preporučene objave

Starci su mi se zadužili kod nekog kamatara i tip ih je tjerao iz stana i tak... Jedini nacin da vrate dug je bio da dignu kredit za automobil... Meni ih je bilo žao zato jer mi je brat tada bio još mali i tak.. Otišli smo u banku, otišli bilježniku i sve kaj je trebalo...Dok smo cekali da se odobri kredit stari me je nazvao i rekao da više niš ne potpisujem jer je našao neki drugi nacin... Desilo se je to da je kredit ipak prošao. Desilo se je to da moji starci u zadnjih tri godine nisu platili ni jednu ratu kredita i na placu mi je sjela administrativna zabrana..Uglavnom, živim cijelo to vrijeme sa 1200,00 kuna place a uz to sam još i podstanar i placam alimentaciju i tak, ma ima tu svega.. Kad sam skužil da od mojih staraca ništa, krenuo sam istraživati gdje je taj automobil, tko su ti ljudi i tak. Posjetio sam par odvjetnika koji su se složili oko toga da u kreditu ima hrpa nepravilnosti i da bi se tu dalo svašta napraviti.. Jedan odvjetnik mi je uspio skupiti hrpu papira, platnih naloga na kojima se vidi ja nisam potpisao da se autosalonu isplati novac, i na kojima se vidi da ja nisam preuzeo nikakav automobil niti sam ikada bio u tom autosalonu... knjižica vozila koja bi se trebala nalaziti u banci do otplate kredita ne postoji...Zanimljivo je to da kada se je odvjetnik raspitivao za automobil, u autosalonu su mu rekli da je i odvjetnik od banke bio u autosalonu što mi je posebno čudno jer ja u banci nikada nisam podizao nikakvu frku niti sam ikoga išta pitao... Institucije kojima sam se obratio su mi jednoglasno odgovorile da to moram riješiti sa svijim roditeljima ali ja nakon tri i pol godine još uvijek ne mogu natjerati svoje da vrate taj iznos.. BILO KAKAV ODGOVOR ILI SAVJET MI JE DOBRODOŠAO...Hvala puno...Hrvoje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija