Jump to content

Agencija za nekretnine - rezervacija


pero_123

Preporučene objave

Pozdrav, imam problema sa agencijom za nekretnine koja ne želi vratiti rezervaciju za nekretninu,  u ugovoru jasno pise da u slucaju da kupac do isteka vremena ne koji je sklopljen sporazum ne uspije ishoditi kredit namjenjen kupnji nekretnine da se rezervacija vraca kupcu u cijelosti, trenutna ponuda kredita mi dugorocno ne odgovara jos sam i u tranziciji posla, sto mi je ciniti, hvala?

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Agencija za nekretnine - rezervacija

Da trenutno nemogu ishoditi kredit sa nepovoljnim uvjetima koji mi ne odgovaraju zato je i stavljen taj stavak u ugovoru premda su obecavali kao rezerviraj ako ti ne pase kredit vraca ti se rezervacija i sl nista ne gubis sad je prica potpuno suprotna, Koja bi mogla bit moja prava u slucaju raskida buduci da nigdje nije nista navedeno, sama doticna agencija se ne pridržava ugovora jer jos uvijek nekretninu nudi u oglasu i na njihovim stranicama a lijepo pise da nebi smijeli?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

necu ga ni probat ishoditi jer mi uvjeti ne odgovaraju, zaletio se ocito jesam, kod raskida dali bi imao pravo na povrat dijela sredstava buduci da se ne radi o kapari nego samo o rezervaciji ili pologu a nista nije navedeno u ugovoru ako kupac odustane? 

uređeno: od pero_123
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija