Jump to content

Obavljanje projektiranja uz ugovor o poslovno-teh suradnji


hb6

Preporučene objave

Pozdrav grupi!

Imam jednu nedoumicu pa bih bio jako zahvalan nekome ako bi mi je mogao razriješit. Naime, imam otvoren paušalni obrt za inženjerske usluge uz članstvo u Komori inženjera elektrotehnike (imam njihov pečat i komorsku kartci za potpisivanje) pa me zanima smijem li se pojavit kao projektant elektro dijela na obrascima Ureda ovlaštenog inženjera građevinarstva uz potpisani Ugovor o poslovno-tehničkoj suradnji s vlasnikom tog ureda? 

 

uređeno: od hb6
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na stranici Hrvatske komore inženjera elektrotehnike u rubrici Stručna mišljenja nalazi se Mišljenje Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja klasa: 360-01/14-02/933, ur.broj: 531-04-1-14-2 od10.12.2014.  kao odgovor na upit Hrvatske komore inženjera elektrotehnike, o mogućnosti obavljanja poslova projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja u obrtu koji je registriran za djelatnost 71.12 inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje.

Dalje, prepuštam vama da kreirate svoj stav ili da još jednom provjerite u vašoj komori da li je navedeno mišljenje još uvijek aktualno (obzirom na stariji datum izdavanja).

link: 

https://www.hkie.hr/storage/app/media/public/operativne-informacije-komore/strucna-misljenja/miljenje-20141219.pdf

uređeno: od Antuntun56
ubačen link
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija