Jump to content

Paušalni obrt i nazivi


bubasvaba94

Preporučene objave

Poštovani, 

Zanima me ako mi možete pomoći. Naime, ne mogu nigdje pronaći informaciju. Želim otvoriti obrt (primjera radi nega bude naziv Midnight, obrt za usluge). Naravno, registrirat ću razne djelatnosti koje su mi potrebne. Glavna djelatnost bi mi bila izrada vođenje društvenih mreža i održavanje edukacija. S obzirom da mi je hobi izrada nakida uvrstila bi i tu djelatnost. Naravno da ne želim na profilu na FB-u mješati kruške i jabuke. Nego bi voljela otvoriti zaseban profil pod drugim nazivom (npr. Uni nakit). Ono što mene zanima je da li je to uopće tako pravilno raditi? I ako je treba li neke posebne napomene na profilu navesti? Što je uopće obvezno navesti od podataka na društvenim mrežama? I što ako se odlučim napraviti web stranicu za nakit? Navodim li tamo onda naziv obrta u podacima? Ako bi mi netko mogao dati ili smjernicu bila bih jako zahvalna. Jer podatke na internetu o tome ne nalazim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija