Jump to content

Osobni bankrot preko suda


Lilicrazy113

Preporučene objave

Molim pomoc ako netko zna.2023 sam sudskim putem pokrenula osobni bankrot gdje je rok 3 godine kusnje.Moje pitanje je smije li mi mama darovat auto koji ne vredi ni 1000eura 2002 godiste i u losem stanju moze se vozit jos 1 god i ne isplati se popravljat a koristimo ga samo do trgovine i dr.Razlog darovanja je sto imam invalidsku iskaznicu i sad ako prodje tehnicki sam oslobodjena cestarinu platit.Primam invalidsku mirovinu 300eura tak da mi svaka usteda znaci.A moj stecajni upravitelj mi ne odgovara na mail za ovaj upit.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Lilicrazy113 je napisao:

Molim pomoc ako netko zna.2023 sam sudskim putem pokrenula osobni bankrot gdje je rok 3 godine kusnje.Moje pitanje je smije li mi mama darovat auto koji ne vredi ni 1000eura 2002 godiste i u losem stanju moze se vozit jos 1 god i ne isplati se popravljat a koristimo ga samo do trgovine i dr.Razlog darovanja je sto imam invalidsku iskaznicu i sad ako prodje tehnicki sam oslobodjena cestarinu platit.Primam invalidsku mirovinu 300eura tak da mi svaka usteda znaci.A moj stecajni upravitelj mi ne odgovara na mail za ovaj upit.Hvala

Ne treba vam darovati. Vaš rodni list, invalidsku iskaznicu i na tehnički. Jedno vozilo u obitelji može biti oslobođeno cestarine za potrebe osobe sa invaliditetom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija