Jump to content

Prepraviti tužbu


Leona9

Preporučene objave

Danas sam od opcinskog suda dobila rijesenje da u roku 8.dana moram prepraviti tuzbu nadopunu , u smislu da navedem članke . Jer je nepotpuna tako pise. Tuzbu sam sama napisala (slucaj je jednostavan jer ima i policijske zapisnike kao dokaz). Dali neko zna ako sad idem odvjetniku ,placam li mu ponovno cijelu tuzbu ili kako to ide ? Jer ne pise mi da napisem ponovno nego samo članke. Ta tuzba niti ne sadrži npr odštetni zahtjev eto .. ako neko zna kako sad to ide placanje kod odvjetnika i kakva je praksa .. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako . Tko - predstavnik suvlasnika ime prezime adresa, brani ulazak u suvlasnici udio . Ime je prekriveno na net sto sam sad stavila , logično.

Zasto ? Ne zna ni sama zasto brani ulazak u suvlasnicki udio,ni policiji se ne zna izjasniti dokaz sam stavila uz tuzbu. 

Zasto se tuzi ? Brani ulazak u suvlasnicki udio bez ikakvog prava .

 

Dobro svakako hvala na savjetu ,budem potrazila odvjetnika . Samo kazem kako je zeni u referadi suda nije jasno zasto sutkinja ne zeli prihvatiti. Ali kazem svakako vam hvala 🤝 Da sam pri novcima sigurno se ne bi pravila pametna pa pisala sama ,ali sad nekako sakupiti i kod odvjetnika eto .

uređeno: od Leona9
Pravopis
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Leona9 je napisao:

Kako . Tko - predstavnik suvlasnika ime prezime adresa, brani ulazak u suvlasnici udio . Ime je prekriveno na net sto sam sad stavila , logično.

Zasto ? Ne zna ni sama zasto brani ulazak u suvlasnicki udio,ni policiji se ne zna izjasniti dokaz sam stavila uz tuzbu. 

Zasto se tuzi ? Brani ulazak u suvlasnicki udio bez ikakvog prava .

 

Dobro svakako hvala na savjetu ,budem potrazila odvjetnika . Samo kazem kako je zeni u referadi suda nije jasno zasto sutkinja ne zeli prihvatiti. Ali kazem svakako vam hvala 🤝 Da sam pri novcima sigurno se ne bi pravila pametna pa pisala sama ,ali sad nekako sakupiti i kod odvjetnika eto .

Meni nije jasno sto njoj u referadi nije jasno. Kao sto je Ivan rekao, tužba je potpuno nerazumljiva i ne sadrži propisane djelove + miješa građansko i kazneno pravo. U građanskom sporu ne postoji okrivljenik. 
 

tuzba ne sadrži ni postavljeni tužbeni zahtjev, ništa

uređeno: od Ivo Kermartin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Ivo Kermartin je napisao:

Meni nije jasno sto njoj u referadi nije jasno. Kao sto je Ivan rekao, tužba je potpuno nerazumljiva i ne sadrži propisane djelove + miješa građansko i kazneno pravo. U građanskom sporu ne postoji okrivljenik. 
 

tuzba ne sadrži ni postavljeni tužbeni zahtjev, ništa

Ja sam napisala samo kako je rekla u referadi. Nadalje i Vas i gospodina gore razumijem sad 100% sto zelite rec i objasniti . Sve mi je jasno ,kao sto mi je jasno da sama tuzbu ne znam pisati (evo vidi se) i da sad jedino preostaje odvjetnik . I zaista jos jednom hvala na odgovoru ,jasno mi je sve sad nazalost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija