Jump to content

lijecnicki pregled za posao


pero223

Preporučene objave

Pozdrqv,

dakle imam pitanje,

narucen sam na prriodicki lijecnicki pregled 13.9. u 7:40 sati. Moje radno vrijeme je od 06-14. jesam li duzan nakon oregleda vratiti se na posao? te sto rade opcenito na tim pregledima posto nitko nije rekao niti nema u nikakvoj napomeni da se treba doci nataste eventualno radi vadjenja krvi i urina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što znači periodički pregled? Znači da ste već bili na prvom takvom, jer radite na radnom mjestu s posebnim uvjetima rada, ili?

Ako je riječ o pregledu vida prema Pravilniku o sigurnosti i zaštiti zdravlja pri radu s računalom, to je kratak pregled i samo se vid provjerava.

Inače, pregled za zaposlenje se radi prije stupanja u radni odnos i traje možda par sati. Ne vidim zašto ne bi došli poslije pregleda na posao, osim ako je miljama daleko. Pa pitajte onoga tko Vas šalje, što će Vam raditi i koliko traje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma bio sam na prvom za zapošljavanje ovo je petiodicki sto te poslodavac duzan poslati svakih 2,3,4 godine ne znam.

da kao posebni uvjeti rada a sto se gleda u nalazu krvi kompletna krva slika ili samo prisutnost eventualnih opojnih sredstava?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija