Jump to content

Inkluzivni dodatak


LILI3

Preporučene objave

Poštovani,

zbog psihičke bolesti iv.stupnja primam 480 eura inkluzivnog dodatka. Zanima me ako bi postala nepokretna u nogama, a ruke su mi pokretne da li bi dobila 1.razinu inkluzivnog dodatka tj. 720 eura.? Što znači psihička bolest iv.stupnja s dodatnom teškoćom? Ili moram zadovoljiti Barthelov indeks? Potpuno sam i trajno nesposobna za rad i uglavnom sam u krevetu pa očekujem da bi možda mogla postati nepokretna. 

uređeno: od LILI3
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 minuta, LILI3 je napisao:

Poštovani,

zbog psihičke bolesti iv.stupnja primam 480 eura inkluzivnog dodatka. Zanima me ako bi postala nepokretna u nogama, a ruke su mi pokretne da li bi dobila 1.razinu inkluzivnog dodatka tj. 720 eura.? Što znači psihička bolest iv.stupnja s dodatnom teškoćom? Ili moram zadovoljiti Barthelov indeks? Potpuno sam i trajno nesposobna za rad i uglavnom sam u krevetu pa očekujem da bi možda mogla postati nepokretna. 

Dobili biste ukoliko bi dopunili med dokumentaciju gdje ce pisati nepokretna, slabijeg kontakta.. Barthelov indeks zadovoljavate ako ste nepokretni npr nećete moći ići na wc, okupati se, ništa samostalno generalno gledano. Žao mi je što ćete postati nepokretni, želim Vam puno zdravlja i strpljenja ovim putem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija