Jump to content

Stiglo je Riješenje Općinskog suda!


fikus

Preporučene objave

Prije dva dana napisano je Riješenje Općinskog suda (hvala dragom Bogu) i poslano u kancel, te u CZSS i našim odvjetnicima! Tek što sam se poveselio, a i obrazloženje sutkinje je odlično sročeno (mene zanima samo dio koji se odnosi na susrete sa 2.5 godišnjim sinom), malo sam i uplašen da se ona ne bi žalila na to Rješenje i opet da se ta trakavica prolongira za par godina!

Pitanje!

Može li se ona žaliti ako nema argumente za žalbu i da li se takva žalba na Županijski Sud dodatno plača! Naši odnosi su dosta komplicirani i sklon sam povjerovati da će tom žalbom odgađati susret oca sa djetetom! Da li to ona može??

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, može se žaliti u roku od 15 dana. Bilo bi lijepo kad bi imali način to provjeriti na sudu po broju presude. Naime, ako se žali žalba ide Županijskom sudu. Navodno sve rješavaju po hitnom postupku, najčešće bez pozivanja stranaka, a moj hitni postupak kad se ex žalio je trajao 4,5 mjeseca do ročišta i još punih 5 dok je papir prošao sve pisarnice, arhive, sa županijskog doputovao na općinski i poslan mojoj odvjetnici.

U slučaju žalbe rješenje općinskog suda nije pravomoćno, već ga županijski potvrdi ili promijeni.

Sretno ti bilo!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Daj Bože Fikus da ona:

1. zaprimi rješenje, tj. ne izbjegava ga zaprimiti ga, što se nedajbože može desiti pa sve postane užasno dugo

2. zaprimi i ne žali se na njega

3. prosvijetli joj se pamet i bude se pridržavala rješenja, odnosno ne priječila vam više susrete s malenim

 

puno puno sreće i veselih trenutaka sa sinom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rješenje će zaprimiti njen odvjetnik, kao i moj što je zaprimio! Sada, s obzirom da postoji šansa da se ponovo uda (tome se Bogu molim da to bude što prije) vjerojatno se neće žaliti, jer žalba odgađa pravomoćnost presude. Ma vidjet ćemo uskoro i ja se nadam svom švrčiću, ali šta se može ako se i to desi da se žali! Ja sam uporan i vjerujem da će se to riješiti bar do djetetove sedme godine kada bi ono krenulo u školu! Sada ima dvije i po!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija