Jump to content

dug


IME032

Preporučene objave

dobar dan

nov sam ovdje,pa se nadam da na pravom mjestu upucujem molbu za pomoc.

naime-ja sam imao majcinu punomoc u banci i nakon njene smrti dizao njenu mirovinu.

s kamatama dug iznosi 50 000 kn.

sud je 2004 god. donio presudu da se taj dug mora platit,ali ja se ni na jednu raspravu nisam odazvao.

pismenim putem sam izjavio da se osjecam krivim,ali i da sam osoba s tjelesnim ostecenjem i zivim od 1000 kn osobne invalidnine na mjesec-ne posjedujem nista. tata mi nemoze pomoc jel je u mirovini. krpamo kraj s krajem.

molio bi savjet sta da napravim,preporucite odvjetnika...

jel moguce da zakazem jos jednu parnicu,jel sudeci po svemu još ce me i u zatvor strpat?

 

jel bi pomogla sta cinjenica da mi se povecao invaliditet?(80 posto),te mi dolazi godinama i veci postotak

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

uopče nije bilo rijeci o tom kako ce se sud naplatiti-nego sam dobio sudsko rjesenje da dug platim u roku od 8 dana(tih 8 dana je vec isteklo).

a posto su mi primanja 1 000 kn a nemam osim toga nista ni od pokretne imovine a ni od nepokretne-neznam kako bi to uplatio.

zivim s tatom koji je u mirovini.

 

prijatelj ima placu 7.500 kn pa je sad imao saobracajnu nesrecu i dobio kazne 55 000 kn pa kaze da nece platit jel nema s cim-a kak cu onda ja od 1000 kn.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sad vam je rješenje postalo pravomoćno, te oni sada imaju puno godina da se nekako naplate. Što zanči da jednom kada se budete zaposlili sjest će vam na 1/3 plaće, bila ona 2000 ili 20 000 tisuća kuna. Ako budete imali auto, pljenit će njega itd itd. Sad jedino možete čekati da sud obustavi postupak jer se nema ovrhovoditelj od čega naplatiti uz napomenu da na temelju ovog već donesenog rješenja se može u roku od 10 godina pokrenuti nova ovrha :blabla:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija