Jump to content

ispit


noge

Preporučene objave

dragi moji!

ja sam polozila ispit ove godine i mogu vam reci da je sam dan ispita kao da idete na kavu, samo se morate skulirati. morate doci nacisto sa svojom psihom.nema nikakvih tabletica, viskija i sl. ali bitno je sve proci, znaci citavu literaturu i onda kada sve znate nema razloga brigi. dva dana prije ispita su najgora. mislite da nista neznate, a ustvari vam je sve to u glavi.

meni je komisija bila sljedeća: vičić, sučević, miljević,vlahinja i palarić. znam koji vas zanimaju. sučević je bio super. nije uopće onakav kakvog ga opisuju na legalisu, virujte mi. meni je on bio najbolji, m je opušten, m zabavan m pomaže. vičić mi nije bio strog. uglavnom pitalo me dosta praksu,jer sam ja odvjetnički vježbenik. al bez straha sve je za ljude. pitanja vam neću pisati, jer su ja mislim ponovljena na legalisu već milijun puta. ali ima i pitanja koja nisu samo na legalisu, neka vam ona budu samo smjernica, nemojte po njima učiti. pozdrav i sretno vam ljudi. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

misterjozo je napisao:

a jeli polozio onaj tip sto je s tobom odgovarao?????

mislim ti si jednostavno rasturala....ako si ona na koju mislim, vjezbenica kod hanzekovica??

 

Ja sam isto odgovarala 1.3. i radim kod H.

Osjećam se vrlo počašćeno time što dragi kolega smatra da sam ja rasturala :mase1:

 

Čestitam kolegici Noge, mislim da je ona odgovarala na prvom katu, a ja i kolega smo u prizemlju. Svi smo uspješno položili, a pitanja sa roka 1.3. su već objavljena.

 

Slažem se da nije toliko teško koliko se priča. Samo hrabro naprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija