Jump to content

kako i što dalje ??


Rov

Preporučene objave

Jučer bio kod vještaka u Tvrtkovoj 5 , zdržao me svega pola minute i kad sam ga pitao gdje sam sad rekao je dobit čete rješenje na adresu,e sad mene ineresira kako saznati što je napisao kakav je njegov blagoslov i da izgledao je dosta dobre volje , a danas gledam u evidencijama i piše PRIMOPREDAJA SPISA U RAD = BOROVEC SUNČANA REFERENT-SOBA 236/II

toznači ....... ???? i sad ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazovi referenticu, reći će ti ona prijedlog (meni je rekao moj referent). Za 2-3 tjedna dobiti ćeš privremeno rješenje o mirovini, nakon toga za jedno 2 tjedna i akontaciju mirovine. Predmet dalje ide na reviziju u ministarstvo predugačkog imena. A konačno rješenje? Negdje krajem godine. I ne pitaj zašto se tako dugo čeka. Vjerojatno nemaju papira ili boje za printer....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

kod mene je bilo riješeno za 60 dana. čak nisam niti išao na vještačenje nego su na osnovu moje dokumentacije dali prijedlog 100% prof. koju je i potvrdio taborski.neznam zašto kod nekoga ide brže a opet kod nekoga sporije !?! sada uskoro predajem dokumentaciju na osnovu pogoršanja bolesti i ako bude opća nitko sretniji od mene :-D:-):klanja::idemo:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija