Jump to content

Bucni Obrt na 16 katu nebodera


PravoNaBuku

Preporučene objave

Stvarno ne znam sta da napravim. Susjed sa 16 kata ima obrt i bavi se izradom nekakvih kucica, suvenira i slicnih stvari. U mom stanu ispod njega ne moze se normalno ni ucit ni spavat ni zivit, po cijeli dan buši, lupa i radi. Ja znam da ljudi moraju radit da bi prezivjeli, ali ovo je vec previse. Ovako bi svako mogao otvorit nekakav obrt u stanu i radit sto ga volja. Od jutra do mraka, a i po mraku. Buka je tolika da dvoje ljudi u stanu ne mogu normalno ni razgovarati. Komunikacija s njim (susjedom) nije moguca, a ja ne znam kako da ga prijavim ni gdje. Da li na financijsku inspekciju, poreznu, ili mozda na MUP....U MUP se bas ne uzdam, jer on moze u stanu radit sta hoce kad nije kasno navecer. Ali ovo je prejerano, ne mogu vise ovako.... Zivci su mi pri kraju i na kraju ce policija doc zbog mene. Sta da radim, osim da bjezim iz vlastitog stana kad pocme buka sto vec i radim. Ko mu moze zabranit rad u neboderu, sa svim tim bucnim alatima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da je susjed koji stvara buku Rješenjem za otvaranje obrta, primio uvjete pod kojima će se njegova djelatnost vršiti.

Susjedni stanari su morali dati saglasnost da on obavlja obrtničku djelatnost sa detaljima obavljanja istog ( buka, prašina, dim, kemikalije i dr.)

Pošto ste mu i vi potpisali suglasnost, nemate se više na što žaliti.

Jedino ako je on prekršio Uvjete iz dobivanja suglasnosti, pa promijenio ili nadopunio djelatnost kojom vas ometa, podnesite Prijavu ODO ili tržnoj inspekciji, odnosno žalite se u Udrugu obrtnika koje je on član.

Good luck

Mike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija