Jump to content

razvod braka sklopljenog izvan hrvatske


valnea5

Preporučene objave

drzavljanka sam republike hrvatske, imam 20 godina i prije 3 mjeseca sam sklopila brak sa drzavljaninom kosova. skolpili smo brak u kosovu , i sad bi zeljeli rastavu, ali neznam koja je procedura , dali ja moram ic natrag tamo da bi dobila rastavu braka ili mogu dobit rastavu da neidem tamo. i sto mi je potrebno da bi dobila rastavu, i on se zeli rastati takodjer. hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prenosim objavu s nakanom upitopostavljača da aktualizira već postavljeno pitanje, a vas valnea5 molim da nastavite u okviru ove teme ne otvarajući drugu za isti upit prema Pravilima Legalis foruma:

 

* valnea5

 

#1 razvod braka

Novak

Registriran: 2.10.2008

Mjesto:

Broj objava: 2

 

pisala sam vam da sam u braku sa starnim drzavljaninom te da je brak sklopljen izvan hrvatske u kosovu. mi bi se sad zeljeli rastati a neznam koj je procedura, dali bi ja trebal ic tamo i koje papire trebam priloziti, svi mi kazu nesto drugacije, inace studiram i nemam novaca za odvjetnika molim vas odgovor. hvala unaprijed

 

Objavljeno: 4.10.2008 10:11

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija