Jump to content

Žalba.


VUKOVI

Preporučene objave

hrvi ,30 % trajno, dragovoljac ,u mirovini 30 - 70. Nakon sto sam par godina u mirovini trazio sam obnovu postupka i dobio 50 - 50. taborski srusio na 30 - 70 . zalio se zalba odbijena. imao sam desetak nalaza gdje pise pogorsanje stanja , 2 psihotesta , 2 bolnicka lijecenja , i promjenu sifre u f63.molim vas savjet da li da idem na sud ili ponovno na obnovu postupka. sto bi mi bilo korisno imati od lijecnicke dokumentacije ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj savjet je obnova postupka, jer kod tužbe moraš imati neko povrijeđeno pravo, s tim da ti se u sudskom postupku, ako ga i dobiješ, postotak neće mijenjati, već će recimo tužba biti u tvoju korist, a biti će nalog da se izvrši ponovo vještačenje. Po meni gubljenje vremena, jedino ako nisu grubo kršena tvoja prava. Obnova je ipak vremenski krača.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

obnova postupka je krača ali ovisi o volji vještaka.

proučiti zakone pa ako nisu postupili po zakonu tj.

uvažili cjelokupnu medicinsku dokumentaciju i o istom se očitovali,ocijenili je smatram da ima mogočnosti pokrenuti upravni spor. zbog pogrešno utvrđenog činjeničnog stanja i povrede matrerijalnog prava.

i ako dobiješ upravni spor neznači da če u ponovnom odlučivanju uvažiti u cijelosti stav i mišljenje Upravnog suda.Možda bi morao ponovo pisati tužbu.

ja sam od 1997.g. vodio upravni spor za invalidnost

nisu postupili po prvoj presudi pa sam ponovo podnio tužbu.

nisu postupili ni po drugoj presudi 2003.g.,pa ponovo tužba

tek poslije treče presude 2005.g.postupili su u večem djelu po presudi upravnog suda.

znači ništa nije sigurno i brzo ostvarivo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem svima na odgovorima. mirovina mi je 2 500 . molim vas da li bi vrijedilo da trazim povecanje hrvi i da li bi imao pravo 30 posto sam trajno. a sto se tice zalbe ne znam da li su sve uuzeli u obzir ali u objasnjenju stoji da ne nalaze razlog za mjenjanje omjera.ne znam sto jos da prikupim od lijecnicke dokumentacije jer vec imam sifru f62 .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija