Jump to content

likvidator Hzmo


zeljac-35

Preporučene objave

Sve nekako pokušavam doći do odgovora. Pišem ovo već treći pota, ali odgovora nema pa nema.

Samo da navedem da imam status Hrvi i da sam umirovljen kao proferionalno nesposoban za rad. Na rješenje Hzmo podnesao sam tužbu Upravnom sudu, koji je predmet riješio u moju korist.

Naime, radi se o mom prednetu, koji je u osmom mjesecu došao od g. T.u Hzmo, Pordučnu službu u Zagreb, Tu se vrši primopredaja spisa u rad.Od gđe. Irene,koja je preuzela predmet, isti prelazi kod referenta, a po tome u odsjek matične evidencije i informatičke obrade.Dalje prelazi u Odsjek uredskog poslovanja, pa ponovo kod referenta.

E sada, u listopadu mjesecu ove godine, prelazi u prijepis i sad je kod "likvidatora", u Tvrtkovoj.

Da li mi netko može u kratko objasniti što taj likvidator "likvidira", jer da iskreno kažem, bojim se toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne moraš se bojati. likvidator je samo jedno od bezbroj izmišljenih radnih mjesta a kad ti predmet bude kod referenta za izradu nacrta rješenja onda očekuj poštara sa rješenjem. kod mene je bio slučaj da je spis arhiviran a da nisam dobio rješenje o mirovini pa sam morao intervenirati u mirovinskom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija