Jump to content

Zlostavljanje u zatvorskoj bolnici u Zagrebu


pupuc

Preporučene objave

Prije nekoliko godina(2004) zivotnim nepredvidivim cestama dospjela sam u tu "bolnicu"nista kriva a zbog tri uzastopna epilepticna napada koje sam dobila nakon "uredovanja" jednog revnosnog policajca u Vodicama kojem sam se usudila pruziti otpor.

Istrazni sudac me dao pritvoriti jer sam bila opasna po cijeli svijet valjda...Tad mi je pozlilo pa je bilo najlakse iz Sibenika odvesti me u Zagreb u "bolnicu".

O svemu sam izvijestila medije a posebno o tome sto u "bolnici"rade od zena...Svi mediji su podivljali od mojih svjedocenja,javile su se i druge zene i potvdile moje navode o sestodnevnom vezivanju lisicinama za zeljezni krevet,batinanju sakom u glavu,vrsenju nuzde u kantu u sobi i nemogucnost odlaska na toalet,napadi na mene i trudnicu od strane podivljale dusevne bolesnice,drogiranju onih koji se bune...

Naravno da su me iz nadleznih ministarstava popljuvali o cemu i danas citam na internet stranicama gdje jos stoji moje puno ime i prezime i uredni navodi da je sve demantiralo, a nakon vlastite inspekcije,ministarstvo pravosuda...Potvrdilo je ministarstvo zdravstva...

Upleo se ured puckog pravobranitelja i dokazao jos gore stvari od onih koje sam ja iznijela...

Sad je Damjanovic smijenjen jer sad svi znaju sto je radio...Moju kaznenu prijavu drzavno odvjetnistvo je odbacilo jer kao nisu nasli nista zs kazneni progon onih koji su tukli i mucili...

Mogu li sada nakon nekoliko godina ponovo nesto pokrenuti jer pouzdano znam da batinasi i dandanas rade vjerovatno isto a i upraviteljica "bolnice" je ista...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam tada podnijela kaznenu prijavu protiv nepoznatih osoba jer naravno da ti batinasi nisu nosili natpis na prsima s punim imenom i prezimenom.U dnevnik sam unosila datume i vrijeme dogadaja i to nakon osam dana pakla kriomice sam iznijela nadajuci se da ce po tome biti utvrdeno tko su bili batinasi.Svi su uniformirani pravosudni policajci...

Boli me sto su oni jos tamo i sto ne vjerujem da su se na naglo promijenili.Boli me sto citam na internetu da sam lazljivica a i svjedoci su se javljali medijima sto takoder pise srecom.Pise i to da je upraviteljica izjavila da sam bila nevino optuzena pa sam zato bila vise osjetljiva.

To znaci da sam bila kriva bilo bi normalno da gledam batinanje,vezivanje lisicinama za zeljezne krevete i po sest dana u komadu s vrsenjem nuzde zrtve pod sebe bez mogucnosti ciscenja,da spavam po 18 sati u komadu kad sam se "pobunila" i napisala pismo upraviteljici pa su mi davali injekcijice...Sve to me boli i dan danas...A najvise boli sto su me na kraju osudili ni krivu ni duznu na nekakav uvijet samo da nebih zatrazila odstetu iako sam izjavila da cu za istu kupiti pidzame zenama tamo da ne moraju hodati polugole,kao i naprimjer higijenske uloske jer je i to tamo teski luksuz.Naravno Petracu se to nije dogadalo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija