Jump to content

pomozite


flora11

Preporučene objave

otvorio sam kafić sa poznanikom na njegovo ime ja sam ušao u posao kao tihi partner lijepo smo radili dok on nije upao u kockarske dugove udio je 50/50 danas sam došao u kafić blokirana brava on je svoj udio prodao nekom mutnom čovjeku koji hoće zloupotrijebiti svoj položaj pošto je moćan u našem gradu čini mi se načelnik on hoće da mi da 100 tisuća kuna za moj dio ja to ne želim što da radim ugrozio mi je egzistenciju nemam pravo na moje što da radim spasite me

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pišete da ste otvorili kafić sa prijateljem-na njegovo ime.Znači kafić je njegov.Da li imate ikakav pisani dokument o tome da ste ortak,imate poslovni udio,koliko ste odgovorni u poslovanju ili koliko ste ulagali u isti?

 

Ukoliko je sve samo usmeno dogovoreno između Vas i prijatelja, bojim se da ćete teško moći ostvariti svoje pravo na eventualnu podjelu ili prodaju poslovnog udjela koje nigdje nije zavedeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija