Jump to content

vožnja 97 km/h u naselju


jurinho

Preporučene objave

U 7.mjesecu 2008. u Đakovu policajac me u službenom autu "nanišanio" ručnim pištoljem i izmjerio mi brzinu 97 u naselju (-10 km opet iznosi 37 km/h prekoračenje. Kasnije sam surfao i pronašao post da mi kaznu nije imao pravo naplatiti jer je brzina bila prikazana crvenom,a ne zelenom bojom...

Uredno mi napisao kaznu 2000kn na koju sam se žalio (naveo da ne poričem krivnju al neka mi smanje kaznu ili dodjele društveno-korisni rad, da sam student inemam od kud platiti kaznu bla bla). Na sud u Đakovo nisam pozvan(ja sam iz Varaždina),te mi je prošli tjedan stigla pravomoćna presuda i piše da nemam više prava na žalbu i da moram platit 2000kn.

 

U međuvremenu sam se zaposlio i mogu mi prisilno sjesti na plaću...

Može neki savjet šta učiniti, ili mi sada samo preostaje platiti kaznu ???

 

 

hvala na odgovorima i savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jurinho je napisao:

Kasnije sam surfao i pronašao post da mi kaznu nije imao pravo naplatiti jer je brzina bila prikazana crvenom,a ne zelenom bojom...

Netko te lagao po tom pitanju.

Uredaji za mjerenje brzine vozila u prometu ne pokazuju na displayu zelenu nego crvenu boju, ali i da je ruzicasta, prekrsaj je prekrsaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Azriel je napisao:

 

Netko te lagao po tom pitanju.

Uredaji za mjerenje brzine vozila u prometu ne pokazuju na displayu zelenu nego crvenu boju, ali i da je ruzicasta, prekrsaj je prekrsaj.

 

mislim da sam ovo čak i pronašao na ovom forumu pa sam si spremio lokalno na komp:

c/p

Dakle, kada vam policajac izmjeri brzinu, na displayu radara mora svijetliti ZELENA led-dioda kod koje piše MEAS (eng. measure - izmjeriti), a ne CRVENA kod koje piše LIMIT.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tisch je napisao:

Mislim da ako ti piše da više nemaš pravo na žalbu moraš platiti kaznu..

 

Koliko su ti nabili sudskih troškova ?

I jel su ti uzeli dozvolu ?

 

mislim da mi nisu nabili nikakve troškove pošto mi je doma došla samo uplatnica na 2000kn

dozvolu mi nisu uzeli...za sada,nemam pojma da li će naknadno doć po nju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija