Jump to content

Trebam hitno pomoć kod pisanja prigovora


Marko420

Preporučene objave

Poštovani,

U nedjelju ujutro me zaustavila policija,te sam napuhao 1.1 promila.Dobio sam kaznu od 2000kn.Imam vozačku dozvolu 4 godine.Nikada do sada nisam bio kažnjavan.

S toga bih vas lijepo molio ako biste bili u mogućnosti u što kraćem roku pomoći napisati prigovor na prekršajni nalog.Kriv jesam,ne poričem ali nisam u mogućnosti platiti toliki iznos jer sam nezaposlen,a i roditelji su mi u vrlo teškoj situaciji.Zanima me i dali prigovor šaljem prekršajnom sudu ili policijskoj upravi?

 

mail: marko.oreskovic20@hotmail.com

 

Unaprijed puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok

 

iskreno zaboravio sam kome pa napisi objema, u svakom slučaju napiši to što si rekao u prigovoru samo nemoj reč da si kriv, prije ili kasnije ce te zvati pred suca za prekršaje i tamo kažeš da nemaš love, najvjerojatnije ce ti dat da placas u ratama a ak imas sreče možda ti i smanji kaznu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gornji lijevi kut

(vaše ime, prezime,adresa)

puni naziv suda kome se obraćate

npr. PREKRŠAJNOM SUDU U

XXXXX

 

I počinjete....

Protiv rješenja prekršajnog suda u xxx broj xxxx od (datum), u zakonskom roku podnosim:

na sredini

PRIGOVOR

 

Gore navedeni rješenjem proglašen sam krivim zbog prekršaja ( navedite kojeg i članak ZOP-a) i osuđen sam na (navedite što).

Protiv ovoga rješenja ulažem slijedeći prigovor.

na sredini

obrazloženje

 

Možete i predložiti svjedoke koji bi mogli potvrditi vaš prigovor u tom pravcu, ili priložite kakvu dokumentaciju kojom bi recimo utjecali na odluku o kazni ako je po Vama neodgovarajuća i sl.

 

Na kraju (desni kut) Vaš potpis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija