Jump to content

KAKO je moguće ??! H I T N O ! ! !


Skydiver

Preporučene objave

Kako je moguće da u jednoj "pravnoj" državi (Hrvatska) se moze desiti da žena tuži muža za "smetanje posjeda" (nakon što je ona prevarila muža sa prvim susjedom muž ju je izbacio iz kuće) a kuća NE postoji (bespravno je izgradjena)??! :-?

 

A dotični muž ne moze svojem sinu prenijeti vlasništvo iste jer vlasnički list ne postoji (logično). Znači kuća ne postoji, al on ima npr. uredno prijavljen telefon .. na nepostojećoj adresi .. KAKO je to moguće ?? :-?

 

Kako je moguće da žena dobije spor za "smetanje posjeda" a dokazano je da tužbu nije podnijela u zadanom roku ??! :-?

 

Ono što sa sigurnošću znam je da muž njezine odvjetnice radi na sudu (u Opatiji) i dobar je prijatelj sa sudkinjom koja je vodila postupak, znači pristranost je očita ..

 

Kako u takvim slučajevima postupiti ???? KAKO ?

 

WELCOME TO CROATIA !

 

Ako itko ima odgovor na moja pitanja, bio bi mu jako zahvalan ..

 

Lijep pozdrav svima ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Skydiver je napisao:

Kako je moguće da u jednoj "pravnoj" državi (Hrvatska) se moze desiti da žena tuži muža za "smetanje posjeda" (nakon što je ona prevarila muža sa prvim susjedom muž ju je izbacio iz kuće) a kuća NE postoji (bespravno je izgradjena)??! :-?

 

A dotični muž ne moze svojem sinu prenijeti vlasništvo iste jer vlasnički list ne postoji (logično). Znači kuća ne postoji, al on ima npr. uredno prijavljen telefon .. na nepostojećoj adresi .. KAKO je to moguće ?? :-?

 

Kako je moguće da žena dobije spor za "smetanje posjeda" a dokazano je da tužbu nije podnijela u zadanom roku ??! :-?

 

Ono što sa sigurnošću znam je da muž njezine odvjetnice radi na sudu (u Opatiji) i dobar je prijatelj sa sudkinjom koja je vodila postupak, znači pristranost je očita ..

 

Kako u takvim slučajevima postupiti ???? KAKO ?

 

WELCOME TO CROATIA !

 

Ako itko ima odgovor na moja pitanja, bio bi mu jako zahvalan ..

 

Lijep pozdrav svima ..

 

 

Iz Vaseg posta se lijepo moze zakljuciti da je sud radio po zakonu. Zastitio ju suvlasnika od nasilnog ponasanja u njegovom koristenju posjeda.Za preljubu nije sankcija izbacivanje iz kuce vec pokretanje brakorazvodne parnice, dragi gospon!

Nimalo lijepo da blatite svoju domovinu zbog nekih vlastitih frustracija.

Citajte ovaj pravni forum pa cete naci masu stvari koji objasnjavaju i "Vas" iznijeti slucaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz Vaseg posta se lijepo moze zakljuciti da je sud radio po zakonu. Zastitio ju suvlasnika od nasilnog ponasanja u njegovom koristenju posjeda.Za preljubu nije sankcija izbacivanje iz kuce vec pokretanje brakorazvodne parnice, dragi gospon! Nimalo lijepo da blatite svoju domovinu zbog nekih vlastitih frustracija. Citajte ovaj pravni forum pa cete naci masu stvari koji objasnjavaju i "Vas" iznijeti slucaj.

___________

 

- KAKO se radilo po zakonu ako tuzba nije u zadanom roku podnesena ??

 

Nasilnog ponašanja nije bilo, gospodin ju je izbacio na način da joj je spakirao stvari u auto, ona je došla na zatvorena vrata. Dotična se gospodja isti tren preselila kod svojeg "novog" dragog te uopce nije bila zainteresirana za sina kojeg ima u braku sa gospodinom koji ju je "izbacio" .. Kako sud moze takve braniti meni nije jasno, sama si je odabrala takav život .. nemože na dvije stolice ..

 

Domovinu nimalo ne blatim zbog vlastitih frustracija nego zbog činjeničnog stanja u zemlji a to je da živimo u prahistoriji te da "obični" ljudi nemaju nikakva prava. Hrvatska ima prahistorijske zakone koji štite samo čelne ljude i institucije u Hrvatskoj.

 

Jedino što Hrvatska ima lijepo je priroda, koju "lijepa naša" takodjer želi rasprodati i uništiti u potpunosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još jedna sitnica me interesira koja nije vezana za pravo već za vodjenje države u korist svih gradjana ..

 

Kako je moguće da Senf, Podravka (Hrvatska, da ne bude zabune), 100g pun konzervansa, E-ova itd., košta oko 6-7,-kn, a Mautner Markhof (iz Austrije) koji je BEZ konzervansa i ima ni manje ni više nego 200g, znači 100% više, košta 5-6,- kn.

 

Kako je moguće da u Italiji npr. namirnice koštaju minimalno 100% manje nego u Hrvatskoj, npr. Gran Padana sir košta 8,90 Eur. kg (cca. 65,-kn), a u Hrvatskoj isti dodje oko 140,- nadalje kn/kg ?? Keksi Loacker npr. (koji su import i Talijanima), dodje u Italiji 0,86 Eura (oko 6,-kn) a u Hrvatskoj isti dodje minimalno 14,-kn ??

 

Kako je moguće da naša genijalna VEGETA u svim članicama EU-a dodje jeftinije nego u Hrvatskoj ??

 

Nemojte zaboraviti uzeti u obzir prosjek plače u Hrvatskoj od oko 500,- Eur. (još sam puno napisao), a van Hrvatske su iste puno veće ..

 

:palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija