Jump to content

Jako komplicirana situacija :((((


SNEKI01061982

Preporučene objave

TREBAM POMOC..neznam vise kamo krenuti..Pokrenula sam rastavu braka,ali se to oduzilo,jer sam trazila da on nesazna moju adresu,na godinu dana..Nakon godinu dana je bilo prvo rociste,na koje se on nije pojavio jer je odselio na drugu adresu a novu nije prijavio.Ali je bio obavijesten i na to je odgovorio da to nije njegov problem.Nemamo nista zajednicko,niti imovine,niti djece..Nezivimo zajedno skoro 2 godine.Sto sada??? Koliko ce dugo trajati da dobijem rijesenje da je gotovo?? Da li uopce moze biti gotovo bez njega..rekli su mi da ce ga prek policije naci..ali to traje i traje...a on sam nezeli otici na sud... Molim vas pomozite ,zelim dalje krenuti sa zivotom :(((

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako misliš ne da ti mira? Maltretira te i dalje? Mobitelom, fizički...??

 

Pa prijavi policiji maltretiranje, zatraži da mu sud izda zabranu prilaska...nešto moraš poduzeti.

 

Inače, nemam pojma koliko traju brakorazvodne parnice, odnosno ima li određeni rok za okončanje... Možda ti se netko pametniji javi, do tada - čuvaj se i naoružaj strpljenjem :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve sam mu ostavila..otisla sam s dokumentima samo.I nije bilo dosta.Dolazio mi na posao..pratio me s posla kada sam isla..Pukla sam skroz.. Dala sam otkaz i otisla u drugu drzavu..Sad napokon pocinjem zivjeti normalno..imam normalnoga covjeka. Ali mi ovaj i dalje neda mira jer se nece pojaviti na sudu..Nemogu rijesavati papire. A da nas sud rastavi bez njega neznam koliko se dugo ceka..a ogranicena sam sa vremenom zbog vize..ako tko zna..molim vas pomozite.. hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija