Jump to content

pomoć


enabacko

Preporučene objave

Ne znam da li sam na pravom mjestu za postaviti ovo pitanje ali ako netko zna dobro će mi doći svaki odgovor.

Naime, zanima me da li ja kao administrativni referent u državnoj upravi imam pravo pisati zaključke? Ili ako nitko ništa ne zna da li znate gdje bi mogli potražiti odgovore na to pitanje, naravno zanima me po zakonu...

Nadam se da će se naći netko ko mi može pomoći jer mi je jako bitno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Samo tvoje pitanje je prešturo da bi ti bilo tko mogao na ovako nešto postavljeno suvislo odgovoriti.

 

Kakve zaključke? Kome zaključke? Jesi nekakv voditelj postupka, ovlaštena osoba, imaš stručni ispit, koje si stručne spreme?

 

U ZUP-u koji je trenutno na snazi ovako nešto je u odnosu na onaj od ranije gotovo pa nestalo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam administrativni referent, SSS spreme,nisam nikakav voditelj postupka, a radi se o tome da moj kolega inače voditelj postupka ostavlja meni i kolegici da mu pišemo zaključke za očevid i rasprave. U slučaju da nešto nije kako treba nas se vrijeđa i omalovažava a sve se radi po njegovom naputku, ništa nismo izmislile, napisale smo samo ono što je on rekao da napišemo. Iz tog razloga me zanima da li smo mi sa srednjom stučnom spremom ovlaštene za pisanje takvih zaključaka?Naravno on zaključak potpiše...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretpostavljam da ti u opisu radnog mjesta piše da moraš obavljati i sve "druge" poslove prema nalogu neposrednog nadređenog, no u ovom slučaju izgleda da se radi o nečemu što bi (prema mom mišljenju) trebao raditi neposredni voditelj postupka.

 

No u svakom slučaju preporučam da rješavanju ovog problema pristupite s oprezom, jer ovisno o osobnim svojstvima ovog voditelja postupka moglam bi stvar i otići neželjenim tokom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija