Jump to content

Molim pomoć u rješenju sudskog procesa


Contija

Preporučene objave

ne želeći zamarati s cijelom genezom procesa,počet ću negdje od sredine.u sudskom procesu izgubio sam proces mojom greškom i neznanjem(druga strana ima jakog odvjetnika)pa mi se ovrhom oduzima 50% mjesečno moje mirovine.

prva ovrhoviteljica gubi zakonsko pravo na roditeljsko uzdržavanje 30.rujna 2001.a druga 30 rujna 2004.god.Godinama nisam dobivao od ovrhoviteljica a ni od suda potvrde o šklovanju.ustajem kod suda spodnescima a kasnije i protuovrhom da su ovrhoviteljice izgubile zakonsko pravo na uzdržavanje.na sve moje dokaze uz podneske sud ne reagira.na sreču sam saznao da jedino tužbom mogu tražiti povrat neutemeljene pljenidbe mirovine.

podnosim tužbu sredinom 2008.god.i tek sad su počela ročišta.tužene nemaju dokaze da uredno i redovno izvršavaju svoje obveze(na zadnjemročištu nisu bile a ni dostavile traženo od suda.)svjesne da gube proces,pokušavaju prolongirati iz razlo da i dalje pljene 50% moje mirovine.znajući s čime se sve služe pa da prekinem korist prolongiranja proces,ja sam temeljem o.b.212a.molio i predlagao privremeni prestanak

isplate uzdržavanja do kraja sudskog procesa.ne,sud nije prihvatio.

 

što napravit da se primjeni taj zakon odnosno prekine pljenidba mirovine?

 

po donošenju presude mislim porenuti ovrhu protiv tuženih.Teško ću od njh dobiti povrat cijelog novca pa

pitam

 

mogu li pokrenuti ovrhu protiv njihove majke koja je relativno bogata i uživa građevinski posjed na otoka koji je stećen u bračnoj zajednici i koji je upisala ne sebe.

A cijelov vrijeme od kad su tužene punoljetne pljenila je moju mirovinu 50% putem hrvatskog mirovinskog osiguranja

 

hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija