Jump to content

što drugo uraditi


miner

Preporučene objave

Poštovani!Trebao bih pomoč i savjet kako dalje. Naime ovako: napravio sam reprogram dugova po karticama i tekućem računu u Zagrebačkoj banci uz uvjet da mi je supruga morala bit jamac na rok od 5 godina.Pošto mi je to matična banka na koju je sjedala plača a sad sjeda mirovina smatram da je to ok. Medjutim imam kredit u Privrednoj banci,koji jedva otplačujem(dugujem 3 rate). kredit je na 10 godina s time da sam več 3 godine otplatio.U banci su mi rekli da mogu i kod njih napravit reprogram dugova i da mi obavezno žena mora bit jamac.Kako je to moguče da bez obzira što mi je več jamac u mojoj banci (ZABI) i ima svoj kredit oni traže da i ovdje u Privrednoj banci bude jamac? Moja žena jednostavno ne pristaje da mi ponovno bude jamac po pitanju reprogramiranja dugova u Privrednoj banci.Sad me interesira da li je moguče napravit reprogram dugova na koji drugi način? Da li če mi zbog 3 nepodmirene rate sjest sa ovrhom na mirovinu?Ja ću u 1. mj platit jednu ratu ali opet če bit zaostataka.Napominjem, bio sam u banci kod referentice i objasnio sam joj da ne mogu drugačije plačat. Kako dalje,molim ako netko ima kakav savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija