Jump to content

Pravni savjetnik za branitelje


znova108

Preporučene objave

Liječim se 3 god kod psihijatra.imam dijagnoze 43.1 i 32.1.Imama 3 dnevne bolnice i 2 bolnička liječenja,Od bolesti još imam:kronični gastritis,glaukom,oštečenu kralješnicu,povečanu prostatu,bruh na želudcu,cistu u glavi,na desno oko vidim 30%.Na komisiji za mirovinu sam bio 3 puta i svaki pud dobijem odbijenicu drugostupanjskog iz Zagreba.Sad prikupljam dokumentaciju da opet podnesem zahtjev za invalidsku mirovinu.Do sada se nisqam žalio na dobivena riješenja ali sad ako dobijem odbijenicu onda bi se žalio,pa ako netko zna dobrog pravnog savjetnika za branitelje da mi napiše ime i broj telefona,a da je sa područija Vukovar-Vinkovci-Županja_Osijek.

Unaprijed zahvaljujem..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

....biti i nadalje uporan ,liječite se poglavito po psihijatru,ali ni ostale dijagnoze ne zanemariti (ev.hospitalizacija i/ili dnevna bolnica,novije psihotestiranje novijeg datuma,redovite mjesečne kontrole i sl)-poželjno je da je vidljivo pogoršanje bolesti.

 

trebali bi i dokazati da je bar jedna od bolesti kao posljedica DR ,npr.psiha.

 

Znači nadalje kad prikupite gore navedenu lj.dokumentaciju novijeg datuma tada opet pristupite putem svog dr.OP na komisiju radne sposobnosti .Nažalost put do mirovine nije lak ,jer morate dokazivat neke stvari i par puta,pogotovo u današnja vremena,Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bez obzira na vaše probleme sa ostvarivanjem statusa,vi morate nastaviti svoje liječenje u prvom redu zbog vlastitog zdravlja a u ostvarivanju vaših prava ja vam želim da ostvarite ono što vam zakonom pripada i pritom se nebi upuštao u savjetovanje nekakve hospitalizacije i dnevne bolnice jer je to isključivo u nadležnosti psihijatra a ovdje javno napisano djeluje kao da su branitelji hospitalizirani isključivo radi "pojačavanja" svoje medicinske dokumentacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

apollon je napisao:

Bez obzira na vaše probleme sa ostvarivanjem statusa,vi morate nastaviti svoje liječenje u prvom redu zbog vlastitog zdravlja a u ostvarivanju vaših prava ja vam želim da ostvarite ono što vam zakonom pripada i pritom se nebi upuštao u savjetovanje nekakve hospitalizacije i dnevne bolnice jer je to isključivo u nadležnosti psihijatra a ovdje javno napisano djeluje kao da su branitelji hospitalizirani isključivo radi "pojačavanja" svoje medicinske dokumentacije.

 

rečenica ti je duga 5 redaka ,skoro sam ostao bez zraka,prilikom čitanja .

 

Ja sam čovjeku dao samo svoje mišljenje,te kako sam ja prošao iz vlastitog iskustva,te mu ujedno dao podršku,pošto nije nitko htio par dana.Naravno da je stvar psihijatra i ostalih specijalista doktora gdje se gosp.liječi kako i na koji način će se liječenje odvijati,te ja se u to ne pačam.

 

Ako ne želiš ili ne znaš pomoći...tada nemoj drugima biti poklopac ,jer ja tebe ne diram ,pa nemoj ni ti mene.

Ne želim se prepirat,i nadmudrivat,već završavam s ovim postom što se tiče ove teme,LP! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

grozni je napisao:

apollon

 

Evo šta je čovjek pitao.

 

pa ako netko zna dobrog pravnog savjetnika za branitelje da mi napiše ime i broj telefona,a da je sa područija Vukovar-Vinkovci-Županja_Osijek.

Unaprijed zahvaljujem.. :kavica:

 

To je točno i dobit će odgovor.Nisam nikog mislio uvrijediti,ispričavam se.Bilo je na forumu dosta savjeta tipa,odradi još jedno bolničko lijećenje ili dnevnu bolnici.Moje osobno mišljenje je da ta vrsta savjeta nije dobra no to je samo moje mišljenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

probaj nazvati 01/3658017 Naglić on ti je pravni savjetnik u Parku stara trešnjevka MOMBS,tamo je glavni i on sigurno zna kome da se javiš u Slavoniji,dečki kažu da je čovjek OK i da želi pomoći,a što se tiće papira redovite kontrole i bol. liječenja

 

puno sreće i javi ako si uspio barmalo pomoći sa tim brojem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija