Jump to content

Prekid bolovanja


smare

Preporučene objave

Poštovani,

 

molila bi Vas za pomoć.

Naime, 04. siječnja, 2011.god. otvoreno mi je bolovanj zbog operacije polipa na glasnicama. Operacija je bila 05. siječnja. Na kotrolnom pregledu koji je bio 21. siječnja, doktor me je ostavio na mirovanju i strogoj poštedi glasa, do sljedeć pregleda koji je zakazan za 13. veljače, a u međuvremenu trebat na logopedske vježbe. 31.siječnja, mi je započela prva vježba kod logopeda, a tog istog dana bila je i liječnička komisija koja mi je prekinula bolovanje i danas sam se trebala javiti na posao. Zaposlena sam kao tajnica u uredu, i posao mi je javljanje na telefon i kontaktiranej sa strankama, a to nemogu obavljat jer još uvijek nemogu normalno pričat. Poslodavac mi prijetio otkazom, a liječnik opće prakse mi po njegovu kazivanju ne može otvoriti bolovanje po istoj dijagnozi naredna 3 do 6 mjeseci.

Na bolovanje ne mogu, a ne mogu se ni vratit na posao, što da radim, koja su moja prava?

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija