Jump to content

molim odgovor


miner

Preporučene objave

Poštovanje svima!Molio bih ako mi netko može odgovoriti,koja je mirovina veča prijevremena starosna ili invalidska civilna? Naime moja sestra se nalazi na dugotrajnom bolovanju oko 2i pol godine zbog bolesti kako ginekoloških tako i psihičkih. Na sve to ima suženje aorte tako da sutra ide u KBC Dubrava na operativni zahvat. U razgovoru sa liječnicom na komisiji,liječnica joj je rekla da ionako nebi više mogla raditi na poslu nakon operativnog zahvata( inaće je radila u vešeraju u bolnici) a i nakon 3 godine više nebi imala pravo na bolovanje.Savjetovala joj je da pričeka ( iako će morat)na bolovanju pa da komisija odredi invalidsku mirovinu.Ove godine u 7. mj navršava 30 godina staža i ima 56 godina starosti.Stoga molim one koji znaju da mi odgovore da li da podnese zahtjev za prijevremenu starosnu mirovinu ili da čeka da joj komisija odredi invalidsku mirovinu? Koja bi bila veča ? Zahvaljujem se svima unaprijed na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija