Jump to content

Pala s pola jointa


somot

Preporučene objave

Pozdrav!

 

Nedavno smo izvan županije stanovanja,uhvaćeni 2 prijatelja i ja,kod jednog od njih je bio joint tj.,opušak jointa u ruci te smo bili privedeni u policijsku postaju. Prijatelj kod kojeg je bio opušak je rekao da je to moje. u PP mi je policajac dao da potpišem neki papir,ali praktički mi nije dao šansu da ga pročitam.ovo mi se desilo prvi put i nikad nisam bila kažnjavana. mene zanima sljedeće:

-1.kakvu kaznu mogu očekivati za to?

-2.imam 19 god,da li moram doći s roditeljem na poziv suda?

-3. da li se izjava iz policijske stanice može pobiti na sudu?

 

hvala :-?:place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma ne zamaraj se...

 

doći ti poziv na sud u plavoj kuverti na kućnu adresu (znači ako ne želiš da ti "starci skontaju" kampiraj pored sandučića)

 

Kad se dočepaš kuverte i vidiš otisnut datum kada te očekuje sutkinja u koliko sati i koja soba.

 

Onda ljepo Old School fino se sredi i budi ponizna i priznaj sve.

 

Dobit ćeš 3 mjeseca uvjetne kazne i ljepo skokni na coffe

 

take care :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo, ne plasim curu. Ja govorim realno kakva je situacija i govorim iz iskustva. I ja smatram da to nije nista strasno,ali kazna je takva kakva je,strasno - ne strasno. Bolje da zna sta je ceka i pokusa pripremiti pare,plan kako doci do para ili nek pokusa dokazati da to nije bilo njeno,nego da poslusa tebe i dodje na sud tralala ocekujuci kaznu opomene ili uvjetne koje ne postoje u prekrsajnom postupku. Kazne su od 5000 -20000 kn za taj prekrsaj s tim da ce joj vjerojatno biti olakotnih okolnosti jer je mladji punoljetnik i nekaznjavana.. Sudski minimum je 1/3 kazne.. znaci od 5000 kn je 1700 kn i oduzme se 300 kn ako je privedena bila. Nadam se da ce sve proci ok ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija