Jump to content

pokretanje sporazumnog razvoda nakon predaje papira odvjetnici


lluunnaa

Preporučene objave

Zanima me u kojem vremenskom roku odvjetnica koja je angažirana mora pokrenuti postupak za sporazumni razvod, a svi papiri su joj dostavljeni još u veljači. Još nismo dobili poziv od suda, a dok se to ne pokrene ne mogu od centra za socijalni rad dobiti potvrdu da sam dijetetu od 2 godine privremeni staratelj. Kako sad izgleda morat će i dalje u privatni vrtić jer ja službenih papira nemam, a na potvrdu od odvjetnice da je postupak pokrenut, u državnom vrtiću se samo nasmijaše i rekoše da to ništa ne vrijedi. Otac dijeteta ne daje ni kune od 9 mjeseca 2010 a sad i tako radi na crno da nemora davati za dijete. Da li da tražim drugu odvjetnicu ili na koji naćin da ju požurim. Ovo već predugo traje a nismo se pomakli s mjesta.

molim savjet :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

iz Vašeg posta ništa nije jasno. Prvo pitate u kojem roku odvjetnica mora POKRENUTI postupak, a poslije da Vam njenu potvrdu da je postupak pokrenut u vrtiću ne priznaju?!?

 

Što je-jel postupak pokrenut ili nije?

 

Ako nije (znači ako papiri nisu predani na sud)-onda vidite s odvjetnicom gdje je zapelo.

 

Ako su papiri predani na sud-ne možete požurivati odvjetnicu jer je sud taj kojeg treba požuriti ali- Ne postoji nikakva šansa da Vam predmet na sudu (pogotovo ako je u Zg) bude riješen od veljače do sada. Nikakve.

 

Požuriti trebate sud. A i to teško.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija