Jump to content

alimentacija


murter

Preporučene objave

molim za pomoć!!!mojoj bivšoj supruzi određena je alimentacija od 40posto moje plaće za 3 djece..tada je bila nezaposlena i sama sa njih troje.Udala se za dosadašnjeg partnera,i dobila posao zanima me da li sam dužan i dalje plačati isti postotak i imam li pravo tražiti reviziju jer sam samac i životni troškovi su mi puno veći od plače.Kakva je šansa da u mjesec i pol dana što su djeca kod mene ja ne uplatim alimentaciju za taj period,jer u protivnom nemam za njih kad su kod mene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tužba za smanjenje iznosa uzdržavanja

morate navesti sve bitno što se promjenilo od donošenja prve odluke(majka je sada zaposlena....) sud ne može propisati uzdržavanje niže od 50% zakonom propisanog iznosa.

doksud ne odluči o vašoj tužbi dužni ste plaćati prema pravomoćnom rješenju koje je ranije doneseno.dogovor roditelja ne vrijedi na sudu, tj. ako tako ne piše u rješenju suda majka vas može uvijek prijaviti zbog neplaćanja alimentacije(bez obzira na dogovor)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija