Jump to content

čl.293 st.2 hitno!


anakuh

Preporučene objave

Hitno mi treba savjet.Naime supruga se tereti za ostvarenje nepripadne materijalne koristi u građevini.Kada je osnovao firmu otvorio ga je sa još jednim partnerom kao prokuristom a suprug je direktor.Ispostavilo se da je ovaj teški prevarant te je kupio novce na ime akontacija a mi smo mu izgubili trag ne možemo ga naći da razvrgnemo odnose u vezi firme.

Prije nego što smo otkrili kakav je suprug je dogovorio posao sa ljudima potpisao ugovor za posao ali u međuvremenu je ovaj drugi pokupio novce od jedne druge pa da žena ne tuži firmu suprug joj je odradio posao ali je ovaj otišao do ovih ljudi s kojima je bio potpisan ug. i pokupio isto pare.Mi nismo bili više u situaciji da izvršavamo i taj posao jer nas je stavio u tešku situaciju i sada treba na sud.

Poklicija je supruga ispitala on je priznao da su ljudi dali novce,da je on napravio ug. ali mi nemamo dokaze da je novce s računa digao ovaj drugi.Imamo puno drugih dokaza za druge prevare ali za ovu ne.Sud je suprugu dodijelio odvjetnika koji je na godišnjem odmoru,za drugog nemam novce i šta da radim.

Vidim da je kazna zatvora od 1-8 g. a on ni kriv ni dužan.Istraga je gotova molim pomoć!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija