Jump to content

Odgoda državnog stručnog ispita


Greta23

Preporučene objave

Poštovani,molim vas, jako mi je bitno

 

Zanima me da li je netko odgodio polaganje državnog stručnog ispita? Na koji način se to može, i za koliko najviše?

 

Ovo stoji na stranici Ministarstva Uprave :

 

Odgoda državnog stručnog ispita

 

"Kandidat može iz opravdanih razloga (npr. bolest kandidata ili člana uže obitelji; službeno putovanje i sl.) odgoditi polaganje Ispita. O odgodi polaganja Ispita dužan je obavijestiti Ministarstvo uprave kao i tijelo u kojem je zaposlen, u pisanom obliku, najkasnije do dana određenog za polaganje Ispita.

 

U takvom slučaju smatra se da je Ispit odgođen, odnosno da nije ni održan."

 

Ako je netko iskoristio to pravo, molim da mi objasni proceduru kako ga ostvariti, da li će to imati neke posljedice za mene, i da li ja mogu na relativno nekompliciran način pomaknuti si rok barem dva tjedna kasnije?

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Kad sam zvao kadrovsku, rekli su da je teško odgoditi ispit , tj. da moraš imati jako dobar razlog. Onda sam zvao upravu u Zagrebu da pitam što je sve potrebno i kako se može odgoditi, rekli su samo da napišem dopis da nemogu doći zbog, recimo neprohodnih cesta i da im faxiram, to je to. Jedino mi nitko nije znao reći kad je sljedeći rok, najdulje koliko ja znam bi trebao biti unutar mjesec dana od odgode roke na koji trebaš ići.

Čak i ako kreneš i na putu bude zastoj i vidiš da ćeš kasniti rekli su da ih nazoveš u ministarstvo i obavijestiš o tome.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija