Jump to content

Molim pomoc! ostavinska


aurora1311

Preporučene objave

Evo ovako9 , nova sam ovdije i ovo mi je sve novo ...

kao prvo rastavljena sam majka sedmogodisnjeg djeteta , njegov otac je jedinac . prosle godine su mu umrli i majka i otac i on je ostao sam na svijetu (bivsi muz) , pred kraj zivota njegove majke oni su se posvadali i za nju se pocela brinuti njezina polusestra . navodno je moja bivsa svekrva ostavila oporuku , mislim to pisem sve ono kako sam cula od ljudi iz njihove okolice , moj bivsi muz je navodno razbastinjen . ostavinska rasprava je navodno bila 02.02. 2012. evo moje pitanje je ako je moj bivsi muz razbastinjen a jedini je zakoniti nasljednik jer je jedinac , da li moje dijete ima pravo dobiti ista od tog nasljedstva jer je on nakon mog bivseg muza opet jedini krvni srodnik i nasljednik , mislim zanima me to jer je u pitanju kuca i zemljiste , a otac mog djeteta ne placa alimentaciju pa da li se mogu barem tim putem nekako izboriti za ono sto dijetetu pripada ? cula sam jos da je i kuca na prodaju ali recimo nemogu nigdje nista na netu pronaci o tome da bi bilo bilo kakvih naznaka da je to istina , svekrvinoj polusestri se ne mogu javiti jer me oni bas i ne vole , imam osjecaj da se osjecaju ugozeno po pitanju toga da bi ja nesto mogla traziti jer su oni zadnji bili u kontaktu sa bivsom svekrvom i imam osjecaj da nesto taje i skrivaju od mene . neznam sto mi je ciniti i ot kuda krenuti ? kako saznati jel ce moje dijete ista dobiti ili ne ? molim vas da me uputite kome se mogu obratiti za pomoc i pojasniti tu cijelu situaciju !

 

hvala unaprijed i lijep pozdrav .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija