Jump to content

Molim naputak za realizaciju fizičke diobe


Bitola

Preporučene objave

Bitola, vaš tekst sam prepravio jer ste cijeli sadržaj napisali velikim slovima (na forumu se u pravilu piše malim slovima jer ako pišete velikim slovima, to izgleda kao da vičete - galamite).

 

Isto tako sam ekavicu preradio - prepravio- ispravio u ijekavicu jer je tekst razumljiviji.

 

Glede vašeg pitanja mislim da ćete se međusobno (za sve vas najbezbolnije) morati dogovoriti ili (skuplja verzija) nesuglasice oko imovine rješavati sudskim putem, a u tom slučaju ćete morati angažirati odvjetnike (a to će vas koštati).

 

E, da li vam se to isplati, morate razmisliti.

 

Nema tu nekakvog posebnog naputka.

 

Ili se međusobno dogovorite ili na sud pa kako bude, bit će.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispricavam se zbog velikih slova i ostalih pravopisinih gresaka.

Ipak ja vas molim za uputka u detalje, jer kako sto sam rekla svi smo izvan Hrvatske, u 3 razlicitim drzavama. Ne mozemo se usoglasiti niti za punomocnika a kamoli za nesto drugo.

Zato molim recite, dali mi, koji smo u Makedoniji, da angazujemo odvjetnika u Makedoniji koji ce nas zastupati za nasledene imovine u Hrvatsku, pa sve poslove da radimo preko Veleposlanstvo ili moramo naci odvjetnika u Hrvatsku?

Sta trebamo poduzeti?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Meni se čini da bi vam najbolje bilo, obzirom da nitko od vas nije iz RH da nađete neku agenciju i preko nje prodate nekretninu a onda novce podijelite sukladno vašim nasljednim dijelovima.

Ako se odlučite angažirati odvjetnika, svakako bi bolje bilo angažirati odvjetnika u RH koji poznaje zakone koji su na snazi u Hrvatskoj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija