Jump to content

regres u bonovima, GO, ozljeda na radu


Romina1

Preporučene objave

poštovani, zanima me može li poslodavac regres isplaćivati u bonovima?

što se događa kada djelatniku nije bio omogućen odlazak na GO, a zbog mobbinga je završio i na bolovanju? da li je poslodavac dužan isplatiti GO? pored toga, imala sam prometnu nezgodu pri odlasku na posao. nije nitko osim mene stradao, zbog kiše sam izletila sa ceste. možda mi slijedi kazna, nije jasno iz zapisnika. da li su eventualna kazna i prizanvanje ozljede na radu u svezi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani, zanima me može li poslodavac regres isplaćivati u bonovima?

što se događa kada djelatniku nije bio omogućen odlazak na GO, a zbog mobbinga je završio i na bolovanju? da li je poslodavac dužan isplatiti GO? pored toga, imala sam prometnu nezgodu pri odlasku na posao. nije nitko osim mene stradao, zbog kiše sam izletila sa ceste. možda mi slijedi kazna, nije jasno iz zapisnika. da li su eventualna kazna i prizanvanje ozljede na radu u svezi?

 

Za odgovore na ova kumulativno postavljena pitanja (šest, ako sam dobro uspio izbrojiti) potrebno je biti vidovit, a barem moja malenkost to nije pa bi trebala puno pojasniti jedno dvanaest potpitanja, no ovako eto ako ste vi ovako gađali, onda ću i ja probati:

 

1) može

2) ništa

3) nije

4) slijedi

5) jesu

6) neće biti priznata ozljeda na radu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija