Jump to content

Zloporaba marihuane


adam19

Preporučene objave

Evo ovako imam 18 godina i prije nekih mjesec dana policija me uhvatila s 23.4 grama marihuane.Na papiru kojeg sam dobio piše mi zlouporaba opojnih droga ČL.173 ST1.Prije nisam bio nikako kažnjavan i ovo mi je prva kazna.

 

Sada mene zanima:

 

-da li bih trebao potražiti odvjetnika i koliko bi me koštao

-i koju cu kaznu dobit po vasoj procjeni (uvjetnu,zatvor ili novcanu)

-i dali mogu ikako dobit testiranje na marihuanu

 

molim vas sto prije odgovorite :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ovako imam 18 godina i prije nekih mjesec dana policija me uhvatila s 23.4 grama marihuane.Na papiru kojeg sam dobio piše mi zlouporaba opojnih droga ČL.173 ST1.Prije nisam bio nikako kažnjavan i ovo mi je prva kazna.

 

Sada mene zanima:

 

-da li bih trebao potražiti odvjetnika i koliko bi me koštao

-i koju cu kaznu dobit po vasoj procjeni (uvjetnu,zatvor ili novcanu)

-i dali mogu ikako dobit testiranje na marihuanu

 

molim vas sto prije odgovorite :)

 

 

Cl.173ST1. : (1) Tko neovlašteno posjeduje tvari ili pripravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama,

 

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

 

Posto imas 18 godina,znaci da si mladi punjoljetnik dobit ces uvjetnu..mogo si imat kilu dobio bi opet uvjetnu jer si mladi punoljetnik :)

 

Testiranje : Naravno da mozes..ustvari mislim da ces svakako dobiti..znaci da moras prestati sa time za vrijeme uvjetne ili piti ugljena i mlijeka :D :D :D

 

Moj savjet ti je da se ostavis potpuno toga,jer sljedeci put neces proci sa uvjetnom ;)..tako da se bolje i pametnije rijesi toga,govorim ti iz vlastitog iskustva.

 

Za odvjetnika ti stvarno ne mogu reci iako je uvjek bolje da imas odvjetnika ali se mozes i sam branit..ali :)

 

Pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija