Jump to content

trebam pomoc -braniteljska obitelj


sanela 34

Preporučene objave

Postovani,

molim Vas za pomoc.Radi se o sljedecem:moj otac je bio pripadnik HVO od 1992.god,iste godine je bio ranjen(izgubio je lijevo oko),ali se odmah nakon tri mjeseca vratio nazad u vojsku i na ratiste.Mi nikad nismo nista dobili od drzave ili bilo koga drugog.1998.god je umro,ja mislim da je cak bolovao od PTSP,umro je u popovaci bolnici u Zagrebu,nisam u to vrijeme zivjela u RH(roditelji su mi rastavljeni).Sad slijedi moje pitanje vama;Da li ja kao kcerka branitelja RH imam bilo kakva zakonska prava,u vidu novcane odstete,stambenog zbrinjavanja ili bilo čega.Sad do kraja ove godine moram platiti i produzenje njegovog grobnog mjesta,a nemam novca,ali sto je najgore nemam nikakve dokumente o tome da je bio pripadnik HVO.Dokumente su imali moj stric i strina ali su i oni nazalost preminuli.gdje da se obratim za dobivanje tih dokumenata nakon toliko vremena.Zato Vas molim da mi odgovorite na moja pitanja u sto kracem vremenu ako je to moguce.Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne razumijem,.........

 

najbolje u ured državne uprave za branitelje ili neku braniteljsku udrugu....stim da moras imat očeve osnovne podatke: ime..prezime dat..rođenja.......i dokaz tj,,,rodni list svoj izkojeg je vidljivo da je pokojnik tvoj otac..........

sve se može nać sam treba vremena i živaca

sretnooo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija