Jump to content

Godišnji odmor od prošle godine


gringo747

Preporučene objave

Pozdrav,imam jedno pitanje;ovako,radim u morhu,dvo,bio sam na bolovanju 100%-tnom od prošle godine 09 mj. pa sve do ove godine u 10 mjesecu.Ostalo mi je 13 dana starog godišnje koje nisam naravno iskoristio,dolazim na posao i pitam pravnicu dal imam kakva prava da mi se isplati godišnji ili da ga iskoristim pošto nisam bio u mogučnosti,dobio sam jako pravni odgovor koji glasi ovako;ti si trebao prekinuti bolovanje i iskoristiti godišnji,sada nemas vise nikakva prava na njega.E,sada ja vas ljepo molim ako ima netko ovdje malo stručniji od pravnice u jednoj od bojni koja daje ovako stručne odgovore a koji su i meni sumnjivi.Molim vas dal ja imam pravo na stari godišnji iako je prošao 30.lipanj 2012 godine ili imam pravo da mi se isplati nekakva naknada za nekorištenje starog godišnjeg odmora,hvala vam puno:pravila:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sve zavisi ako odlaziš u mirovinu onda imaš ,ako nastavljaš raditi onda možeš iskoristiti godišnji,

DOPUNA: ako odlaziš u mirovinu onda je postupak sljedeći: G1 treba ti izdati potvrdu o broju ne iskorišteni dana GO i to sa zahtjevom dostaviti u središnjicu za upravljanje osobljem u zagreb koji ti trebaju izdati rješenje o isplati naknade za ne iskorišteni GO, takođe imaš pravo i za naknadu za ovu 2012 godinu ako izlaziš iz sustava MORH-a

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija